Template:Please link images/cs

From Wikimedia Commons, the free media repository
Jump to navigation Jump to search

Afrikaans  العربية  беларуская (тарашкевіца)  বাংলা  català  čeština  dansk  Deutsch  Deutsch (Sie-Form)  Ελληνικά  English  Esperanto  español  فارسی  suomi  français  galego  עברית  magyar  íslenska  italiano  日本語  ქართული  한국어  македонски  മലയാളം  norsk bokmål  Plattdüütsch  Nederlands  norsk  polski  português  português do Brasil  română  русский  sicilianu  slovenčina  slovenščina  српски / srpski  svenska  Türkçe  українська  Tiếng Việt  中文(简体)‎  中文(繁體)‎  +/−


Děkuji, že vkládáte obrázky do Wikimedia Commons. Prosím, uvědomte si, že obrázky nahrávané na Commons by měly být použitelné všemi uživateli projektů Wikimedia. To je možné jen za předpokladu, že je všichni budou moci najít.

Aby bylo možno obrázky (nebo jiné soubory), které sem nahrajete, nalézt, měly by být na místě, které lze nalézt pomocí navigace struktury kategorií. To znamená, že byste měli vložit obrázek do stránek s odpovídajícími tématy: vždy do kategorií, a případně i do speciálních stránek s galeriemi, jsou-li k tématu vytvořeny. Některé obrázky je vhodné vložit současně i do více různých kategorií (například zároveň podle místa a zároveň podle druhu objektu – popřípadě i do více témat, je-li na obrázku více různých výrazných objektů nebo jevů (lidé, stavby, zvířata, činnosti, situace...).

O kategoriích se dočtete podrobněji na stránce Commons:Categories. Pro obrázky týkající se místopisu, dění nebo osob v České republice zkuste najít vhodné podkategorie podle místa i podle tématiky v kategorii Category:Czech Republic. Věcná témata můžete hledat též pomocí hlavní kategorie Category:Topics.

Je důležité, aby obrázky byly v obecné struktuře umístěny někde. V současnosti je na Commons ohromné množství zcela nezařazených (nekategorizovaných) obrázků. Uvítáme, pokud pomůžete s jejich roztříděním a přiřazením do kategorií.

Díky.
NOTE: Please do not use this template directly! This is just for translation. Use {{Please link images}} instead.